zaproszenia na wesela i śluby

Zaproszenia z motywem różowym

Zaproszenia ślubne są pierwszym sygnałem dla gości i naszych przyjaciół o powiadomieniu, że zbliża się nasza uroczystość ślubna. Ogłoszenie radosnej nowiny, jest więc bardzo ważną u nich wizytą i warto żeby zadbać o wszystkie szczegóły z tym związane. Musimy więc wybrać odpowiedni wzór zaproszeń, a także choćby kolor tego rodzaju kartek. Możemy dobierać je wedle gustu, a także symboliki. W ten sposób przekażemy gościom ukryte słowa zamknięte choćby w kolorach zaproszeń.

Zaproszenia ślubne różowe

Zaproszenia ślubne, w których przeważa kolor różowy są bardzo dobrym pomysłem. Jest to bowiem kolor, który zdecydowanie kojarzy nam się z radością i poprawia humor. Dlatego bardzo często możemy spotkać stwierdzenie, że ktoś patrzy przez różowe okulary idąc przez życie. Nasz ślub jest to nowina radosna, więc motyw różowego na zaproszeniach jest jak najbardziej na miejscu.

Kiedy nie chcemy kupować całych różowych zaproszeń ślubnych to możemy wybrać np całe białe, a tylko dodatki jako motyw w kolorze delikatnego różu. Doskonale sprawdzą się kokardki i wstążki lub różowe róże, bo ich symbolika jest bardzo ciekawa. Bowiem róże w tym kolorze są oznaką szlachetności i szacunku, a bez wątpienia szanujemy naszych gości, a także przyszłego małżonka. Możemy spotkać się także z takimi zdaniami, że różowe kwiaty wyrażają podziw do osoby, która je otrzymuje, więc generalnie cały ten kolor ma bardzo przyjazne i optymistyczne znaczenie, przez co wszystkim kojarzy się bardzo dobrze. Dlatego warto to wykorzystać i takie zaproszenia z przesłaniem kupić.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *