zaproszenia na wesela i śluby

Zaproszenia ślubne w myśl stylu rustykalnego

Wiele osób organizujących przyjęcie weselne przykłada dużą wagę do zaproszeń dla gości. Starannie przygotowane mogą być wyrazem szacunku oraz dowodem na to, jak bardzo młodej parze zależy na ich obecności na uroczystości zaślubin. Jednym z najmodniejszych ostatnio rodzajów zaproszeń są te zaprojektowane w stylu rustykalnym.

wnętrze rustykalnego zaproszenia

Styl rustykalny szturmuje branżę ślubną

Styl rustykalny to uosobienie prostoty i minimalizmu – takie też są zaproszenia ślubne stworzone zgodnie z tym trendem. Raczej nie znajdziemy na nich bogatych zdobień i oznak przepychu. Co więcej, wszelkie dodatki są w pełni ekologiczne. Zamiast tradycyjnych ozdobników w postaci pereł, koralików czy kokardek z wstążek stosuje się korę drzew, suszone liście oraz kwiaty. Sam papier, z którego produkowane są takie zaproszenia często jest szary, ponieważ pochodzi „z odzysku” – na przykład z makulatury.

Na zdjęciu po prawej – przykład zaproszenia rustykalnego z tego miejsca https://rozsadnepannymlode.pl/sklep/nowoczesne-zaproszenia-slubne/rustykalne/

Kolorystyka zaproszeń rustykalnych

Dominującymi kolorami w stylu rustykalnym są odcienie szarości i bieli połączone z fioletem oraz z delikatnymi pastelowymi barwami. Takich też kolorów można spodziewać się na rustykalnych zaproszeniach ślubnych. Dodatkowo pewne elementy mogą być pozłacane, ale raczej w delikatny sposób i w niewielkiej ilości.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *