zaproszenia na wesela i śluby

Urządzanie ślubu w stylu boho

Ślub boho jest specyficznym rodzajem przyjęcia, na którym możemy spodziewać się nieskrępowanych stylizacji państwa młodych i powszechnie panującego luzu. Jednak wesele boho nie zawsze i nie w każdym przypadku musi oznaczać totalną swobodę. Styl ten pochodzi wprawdzie z czasów rewolucji seksualnej, jednak dziś traktowany jest raczej jako jedna z możliwości zabawy modą oraz własnym stylem.

Zdjęcie obok: boho zaproszenie z rozsadnepannymlode.pl

Cechy stylu boho

Styl boho charakteryzuje się przede wszystkim: noszeniem orientalnych deseni, etnicznych, a także kwiatowych wzorów, różnokolorowych tunik, długich sukienek i spódnic, kapeluszy z szerokim rondem, futrzanych kamizelek, dżinsowych ubrań i sporej ilości biżuterii. Ślub organizowany w tym stylu wymaga więc urządzenia mnóstwa florystycznych dekoracji, na przykład w formie polnych kwiatów czy też po prostu wielu luźnych wiązanek.

Niezbędny dodatek

Zaproszenia ślubne boho to rustykalna postać papeterii, wyglądającej jak wizytówki balowe sprzed lat. Ozdobione są często sznurkiem, kwiatami lub też wstążeczkami. Nierzadko łączą w sobie cechy różnych stylów, podobnie zresztą jak styl boho. Do zaproszeń ślubnych boho dołączone są też kolorowe koperty, szczególnie w kolorze brązowym oraz beżowym.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *