zaproszenia na wesela i śluby

Pomysł na przewodni kolor wesela

Aktualnie, młode pary coraz częściej i chętniej decydują się na przewodni kolor swojego wesela. Oprócz podstawowej bieli warto dodać kolor, który lubimy, z którym dobrze się czujemy i który odzwierciedla nasz charakter i osobowość. Dobrze dobrany kolor to również doskonałe tło dla zdjęć, które licznie powstają podczas wesela. Dziś stawiamy na kolor chabrowy.

  1. Postaw na kolor w dodatkach

Dlaczego warto wykorzystać konkretny kolor na sali, w dekoracjach i w dodatkach? Przede wszystkim po to, by nadać konkretnego charakteru naszej uroczystości. To on będzie łączył wszystkie poszczególne elementy tworząc spójną całość.

  1. Trend chabrowy

Dużym powodzeniem wśród par cieszy się kolor chabrowy. Coraz częściej zamawiamy zaproszenia ślubne chabrowe, bukiety z dodatkiem koloru niebieskiego, chabrowe kokardy na krzesła czy podziękowania dla gości z dodatkiem tego odcienia. Przy jego wyborze należy cały czas pamiętać o umiarze, by nie przygasić obowiązkowej bieli.

  1. Co o tobie mówi kolor?

Decydując się na zaproszenia ślubne chabrowe (tutaj znajdziesz przykłady), chabrowe kwiaty, dekoracje sali czy krawat Pana Młodego możemy liczyć, iż odcień ten wprowadzi łagodność i tajemniczość do naszej uroczystości. Ponadto, kolor ten jest niezwykle nowoczesny i elegancki, dlatego będzie świetnie się prezentował zarówno w dużych przestrzennych salach, jak i w plenerowych namiotach ślubnych.

Jeżeli mamy problem z wyborem odpowiedniego koloru, warto poszukać inspiracji w magazynach ślubnych, które przepełnione są inspiracjami ślubnymi z użyciem koloru.

zaproszenie chabrowe

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *