zaproszenia na wesela i śluby

Inspiracje ślubne

Przyszłe pary młode, które planują swój wielki dzień – muszą stanąć przed wyborem idealnego zaproszenia, dzięki którym powiadomią swoich bliskich i rodzinę o ważnym dniu w ich życiu. Trendy ślubne zmieniają się dość często, jednak od kilku sezonów cały czas dominują te same kolory oraz dodatki, które idealnie podkreślają wyjątkowość tej uroczystości. Na jakie zaproszenia więc warto postawić? 

Pudrowy róż – hit czy kit? 

Pudrowy róż podoba się wielu paniom. Jest on kobiecy, subtelny i bardzo efektowny. Jak wybrać zaproszenia ślubne pudrowy róż, by mieć pewność, że będą się one prezentować elegancko i stylowo? Trzeba pamiętać, iż jest to piękny, aczkolwiek bardzo wymagający kolor, z którym można szybko przesadzić. Mnóstwo osób boi się wręcz efektu „cukierkowego” i stara się postawić albo na delikatny pudrowy róż albo a dość intensywną barwę tego odcienia. 

Jakie dodatki mogą się na znaleźć na zaproszeniach?

Gdy stawia się na same zaproszenia w pudrowym odcieniu jak te: https://z-milosci.pl/zaproszenia-slubne/pudrowy-roz, trzeba pamiętać, by czcionka, koperta czy inne ozdobniki były już w innych dopasowanym do całości kolorze. Na różu dobrze prezentuje się czcionka czarna, granatowa, a nawet mocno fioletowa. Kopertę warto wybrać klasyczną, czyli białą. Jeśli chodzi o dodatki, tu także lepiej zdecydować się na minimalizm niż przesyt. Idealnym rozwiązaniem będzie nieduża, gustowna wstążka np. w kolorze fuksji, czerwieni lub butelkowej zieleni i ususzony, polny kwiat. Wszelkie kokardki, cekiny, grafiki nie są akurat w tym przypadku dobrym rozwiązaniem. 

O czym trzeba pamiętać?

Zaproszenia powinny być odzwierciedleniem gustu i stylu pary młodej. Muszą nawiązywać do ich charakteru i upodobań. Nie mogą być przesycone dodatkami, ani jakimikolwiek innymi wierszykami, cytatami itp. 

Każde z nich musi być czytelne dla odbiorcy, by ten wiedział, gdzie kiedy i o której godzinie jest ta ważna uroczystość. Dobrze jest zrobić personalizację na każdym z nich i podkreślić wyjątkowość zaproszonych gości. Np. rodziców nie zapraszać z imienia i nazwiska tylko w formie „zapraszam kochanych rodziców”.

Możesz również polubić…