zaproszenia na wesela i śluby

Idealne zaproszenia ślubne

Wybór zaproszeń ślubnych to bardzo ważny element przygotowań do ślubu. Choć niektórzy nie przywiązują do nich zbyt dużej wagi, trzeba pamiętać, że mogą stanowić doskonałą pamiątkę z tego wyjątkowego dnia.

kartka z kalendarza - zaproszenie ślubne

Zaproszenia na ślub powinny pasować do stylu, w jakim decydujemy się urządzić przyjęcie weselne. Obecnie wybór jest ogromny, wiele drukarni umożliwia również wykonanie kartek spersonalizowanych, które można zaprojektować samodzielnie. Dużą popularnością cieszą się zaproszenia ślubne kartka z kalendarza: https://z-milosci.pl/zaproszenia-slubne/kartka-z-kalendarza, to dość oryginalny pomysł na oznajmienie najbliższym, że decydujemy się pobrać. Oczywiście wzorów jest dużo więcej, można wybierać spośród gotowych zaproszeń, albo zdecydować się na ich samodzielne zaprojektowanie.

Zaproszenia ślubne, choć przez niektórych podczas przygotowań do ceremonii są całkowicie pomijane, tak naprawdę są dość istotne i nie warto  kupować pierwszych lepszych. Należy również pamiętać, aby dołączyć prośbę o potwierdzenie przybycia wraz z numerem kontaktowym. Bardzo istotne jest także to, aby odmienić nazwiska zaproszonych gości. Nie trzeba wręczać każdego zaproszenia osobiście, równie dobrze można wysłać je pocztą, jeśli goście, których zapraszamy mieszkają daleko od nas.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *