gry i zabawy

Oczepiny

Oczepiny to nieodłączny element każdego wesela. Jedne krótkie, drugie dłuższe jednak zawsze ze sporą dawką dobrej zabawy i radości. Jak zaplanować taki rodzaj zabawy na weselu by wszystko wypadło pomyślnie a goście dobrze je zapamiętali?

Atmosfera

Wydawać by się mogło, że taniec i przyśpiewki to już naprawdę dużo. Warto jednak zadbać o inne atrakcje. Goście lubią gdy wodzirej/ zespół dobrze prowadzi różnorodne zabawy na weselu. W dzisiejszych czasach raczej preferują takie z klasą, w odpowiednim tonie. Dzięki temu więcej osób ma chęć wziąć w nich udział nie bojąc się ośmieszenia. Warto wcześniej takie rzeczy uzgodnić z osobą prowadzącą nasze wesele, powiedzieć co jest niedopuszczalne a co chcielibyśmy by pojawiło się w trakcie trwania imprezy.

Pociąg weselny

Dobrze by w zabawach brali udział wszyscy zaproszeni.Najlepsze będą takie, które są przeznaczone dla każdego. Warto jest zacząć od pociągu. Ten rodzaj zabawy weselnej integruje ludzi i wprawia w dobry nastój. Poza tym zachęca ludzi do wyjścia na parkiet, więc będzie ich więcej na samych oczepinach. Wystarczy tylko pokierować tak by znaleźć się za stołami i po kolei zapraszać następne osoby do zabawy. Oczywiście nic na siłę, nie każdy musi mieć na to ochotę. Na szczęście większość tylko czeka na takie zaproszenie. A później wystarczy mała wycieczka po sali w dobrym humorze i można rozpocząć oczepiny.

Odpowiednie wprowadzenie jest potrzebne. Sygnalizuje gościom, czego mogą się spodziewać oraz to, że organizatorzy wesela chcą ich zachęcić do wspólnej zabawy.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *