dodatki ślubów i wesel

Wkładki do zaproszeń

Zaproszenia ślubne przygotowywane są przez Parę Młodą – powinny pasować przede wszystkim do motywu oraz klimatu, w jakim będzie zrealizowany ślub. Coraz częściej można spotkać zaproszenia z motywem kwiatowym. Romantyczkom do gustu powinny przypaść zaproszenia z motywem maków, wrzosów lub bukietów kwiatowych w kształcie serca.

Idealne zaproszenia na ślub

Wkładki do zaproszeń ślubnych posiadają naprawdę wiele zalet. Cechują się one ogromną praktycznością. Pozwolą one przekazać ważne informacje oraz wskazówki zaproszonym gościom. Co ważne – bardzo często wkładki są wykorzystywane jako prośba o potwierdzenie przybycia na tą ważną uroczystość. Aktualnie wiele Par Młodych decyduje się na takie rozwiązanie, ponieważ w ten sposób będą mieć pewność ile osób faktycznie przybędzie na wesele – przecież, trzeba przyznać, że nie ma sensu rezerwować miejsca dla gości, którzy nie przybędą na wydarzenie.

Wkładki do zaproszenia

Na wkładce do zaproszenia ślubnego Para Młoda może napisać swoje prośby. Mogą oni poprosić, na przykład o to, aby goście nie przynosili kwiatów jako prezent, ponieważ wyjeżdżają w podróż poślubną i bukiet po prostu zwiędnie. Bardzo często również nowożeńcy proszą o to, aby przynieść karmę dla psów, którą następnie przekażą do schroniska – to przepiękna inicjatywa. Wkładki do zaproszeń ślubnych, jak widać odgrywają naprawdę ważną rolę. Oferowane wkładki do zaproszeń ślubnych mogą się od siebie różnić kolorystycznie.

Piękne wkładki do zaproszenia dostępne są w bardzo atrakcyjnej cenie.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *