winietka w kwiaty
dodatki ślubów i wesel

Winietki – zadbaj o dobrą organizację

Winietki ślubne z imionami i nazwiskami gości nie są nowym wynalazkiem, ani też nie są stosowane wyłącznie na weselnych stołach. Jednak w tym przypadku mają szczególne znaczenie. Dlaczego?

Winietki weselne – dlaczego to takie ważne?

W przypadku wesela organizatorom szczególnie mocno zależy na powodzeniu imprezy. W końcu jest to jedyna taka okazja w życiu – wszystko powinno być wyjątkowe i udane, a goście powinni długo i ciepło pamiętać szampańską zabawę.

Jak to osiągnąć?

Przede wszystkim dbając o właściwe rozsadzenia gości przy stołach.

W przypadku większej ilości stołów konieczne jest sporządzenie mapy weselnej a następnie rozmieszczenie winietek. Jeśli jest to małe, kameralne przyjęcie, wystarczą czasem same winietki. Goście bez trudu znajduję swoje miejsce i unikamy chaosu oraz nieporozumień związanych z tym, gdzie kto ma usiąść.

W ten sposób unikamy przypadkowego posadzenia obok siebie osób, które nie czują się dobrze w swoim towarzystwie – nie lubią się, albo po prostu nie znają.

winietka w kwiaty

Gdzie zamawiać winietki na stół weselnych?

Jeśli chcemy, by detale takie jak zaproszenia, zawieszki i winietki pasowały zarówno do siebie, jak i do reszty wystroju weselnego, zamawiajmy je w jednym miejscu. Mamy wtedy gwarancję, że każdy najmniejszy detal w oprawie naszego wesela będzie harmonijnie komponował się zresztą.

Winietki ślubne to przecież nie tylko element o dużym znaczeniu organizacyjnym, ale również dekoracja stołu. Nie pozostawiajmy więc kwestii ich wyglądu przypadkowi, ani nie traktujmy wyboru tego detalu po macoszemu.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *