dodatki ślubów i wesel

Koperty ślubne w eleganckim pudełku

Wesele jest wydarzeniem, które chcemy doskonale zorganizować pod każdym względem. Cała estetyka wydarzenia jest bardzo ważna toteż warto zadbać o każdy aspekt. Najmniejsze szczegóły zwracają na siebie uwagę, więc jeśli robimy ślub i wesele w wybranej stylistyce to takie też powinniśmy dobrać akcesoria ślubne. Jednym z nich jest pudełko na koperty ślubne: https://z-milosci.pl/dodatki-slubne/pudelka-na-koperty, do którego goście będą mogli wkładać kartki z życzeniami. Ekskluzywne opakowanie już samo w sobie robi wrażenie, a forma pudełka zaskarbi sobie przychylność niejednej pary młodej.

Ozdobniki, o których warto pamiętać

Na pudełkach na koperty ślubne możemy umieścić dowolny napis, który będzie swoistym podziękowaniem za prezenty od gości. Do tego ważne są także nadrukowane ozdobniki oraz szczegółowe wzory. Różny kształt pudełek sprawia, że każda para młoda może wyselekcjonować określony motyw, który nawiąże do ich wydarzenia. Dekoracyjnym elementem może być tutaj także przewiązana wstążka lub doczepione kwiaty. Kolor w tonacji barw ślubnych oraz otwór w widocznym miejscu będą decydujące o podjęciu ostatecznej decyzji.

Nieskazitelny design

Pudełko jest nowoczesnym dodatkiem weselnym, które warto mieć na podorędziu. W czasie powitania ze wszystkimi gośćmi oraz przyjęciem od nich podarunków, ten typ akcesorium sprawdzi się na medal. Wrzucenie kopert do ozdobnego pudełka będzie fajniejszą czynnością niż dawanie ich bezpośrednio do ręki. Taka estetyka podania sprawdzi się także na uwiecznionych zdjęciach z tego jak ważnego momentu w życiu.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *