dodatki ślubów i wesel

Czy księga gości na weselu to dobry pomysł?

Moda dotyczy niemal każdej sfery ludzkiego życia. W związku z tym możemy również powiedzieć o modzie weselnej, która z roku na rok się zmienia, a pary młode powielają jej propozycje na swoich przyjęciach weselnych. Ostatnimi czasy dosyć popularnym jest stosowanie foto budki. Czym jest wyżej wspomniana? Jest to nic innego jak budka, służąca do robienia zabawnych zdjęć, które następnie są od ręki wywoływane i wręczane osobom, które się na nich znajdują. Nieopodal foto budki znajduje się również księga gości weselnych, do której weselnicy wklejają zdjęcia wykonane w wyżej wspomnianej i piszą dedykację dla pary młodej. Jest to oczywiście świetny sposób na to, aby posiadać miłą pamiątkę z tego wyjątkowego wydarzenia.

Czy księga gości na weselu to dobry pomysł?

Jak już wcześniej zostało wspomniane, księga gości na weselu to bardzo dobry pomysł. Wiele par decyduje się nawet na to, aby była to nietypowa księga gości weselnych: https://rozsadnepannymlode.pl/sklep/roznorodne-ksiegi-gosci-weselnych/nietypowe/. Dlaczego akurat taka? Ponieważ zamiast standardowej księgi z kartkami decydują się na tablicę drewnianą, na której umieszczane są zdjęcia z podpisami. Jeżeli mowa o nieszablonowej księdze gości weselnych, to można do niej zaliczyć również zwykły kawałek brystolu, który po jego uzupełnieniu zdjęciami i podpisami wkładany jest w antyramę i wieszany jako obraz w domu. Pomysłów jest tak naprawdę wiele, a pary młode wciąż prześcigają się w tym, aby ich pomysł był jak najbardziej oryginalny.

Podsumowując – księga gości weselnych jest świetnym pomysłem, którego nie powinno zabraknąć na żadnym przyjęciu weselnym.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *