winietka w kwiaty
dodatki ślubów i wesel

Winietki – zadbaj o dobrą organizację

Winietki ślubne z imionami i nazwiskami gości nie są nowym wynalazkiem, ani też nie są stosowane wyłącznie na weselnych stołach. Jednak w tym przypadku mają szczególne znaczenie. Dlaczego?

Winietki weselne – dlaczego to takie ważne?

W przypadku wesela organizatorom szczególnie mocno zależy na powodzeniu imprezy. W końcu jest to jedyna taka okazja w życiu – wszystko powinno być wyjątkowe i udane, a goście powinni długo i ciepło pamiętać szampańską zabawę.

Jak to osiągnąć?

Przede wszystkim dbając o właściwe rozsadzenia gości przy stołach.

W przypadku większej ilości stołów konieczne jest sporządzenie mapy weselnej a następnie rozmieszczenie winietek. Jeśli jest to małe, kameralne przyjęcie, wystarczą czasem same winietki. Goście bez trudu znajduję swoje miejsce i unikamy chaosu oraz nieporozumień związanych z tym, gdzie kto ma usiąść.

W ten sposób unikamy przypadkowego posadzenia obok siebie osób, które nie czują się dobrze w swoim towarzystwie – nie lubią się, albo po prostu nie znają.

winietka w kwiaty

Gdzie zamawiać winietki na stół weselnych?

Jeśli chcemy, by detale takie jak zaproszenia, zawieszki i winietki pasowały zarówno do siebie, jak i do reszty wystroju weselnego, zamawiajmy je w jednym miejscu. Mamy wtedy gwarancję, że każdy najmniejszy detal w oprawie naszego wesela będzie harmonijnie komponował się zresztą.

Winietki ślubne to przecież nie tylko element o dużym znaczeniu organizacyjnym, ale również dekoracja stołu. Nie pozostawiajmy więc kwestii ich wyglądu przypadkowi, ani nie traktujmy wyboru tego detalu po macoszemu.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *